Description
| Handle reference | MRX |
|---|---|
| Application | DWB250 Selector |
| Type | Rotary |
| Set type | Handle + Shaft |
| Handle size | Short Style |
| Shaft type | Square 10X10 mm |
| Shaft lenght | 450 mm |
| Degree of protection | NEMA TYPE 4X IP66 |
| Color | Red/Yellow |
Attributes
| Handle reference | MRX |
|---|---|
| Application | DWB250 Selector |
| Type | Rotary |
| Set type | Handle + Shaft |
| Handle size | Short Style |
| Shaft type | Square 10X10 mm |
| Shaft lenght | 450 mm |
| Degree of protection | NEMA TYPE 4X IP66 |
| Color | Red/Yellow |


